Planujesz zakup nowego materaca i zastanawiasz się, jaki produkt wybrać? Jeśli trudno Ci podjąć decyzję to koniecznie przeczytaj ten artykuł! 

Materace multipocket – charakterystyka 

Materace multipocket to produkty, które charakteryzują się niezwykłą elastycznością punktową. Ich konstrukcja polega na gęstym rozmieszczeniu innowacyjnych sprężyn, co daje wysoki komfort użytkowania. Te modele stanowią idealne podparcie dla sylwetki i pozwalają mięśniom zregenerować się. Materace multipocket są niezwykle wytrzymałe i w równomierny sposób rozkładają masę ciała użytkownika. Przemyślana konstrukcja zapobiega drętwieniu kończyn i wspomaga regenerację. Wkład materacy multipocket wysokiej jakości zaprojektowano w taki sposób, by umożliwić swobodną wentylację i dać gwarancję odpowiedniego środowiska snu. Pozwala to osiągnąć idealny mikroklimat. Budowa materaca minimalizuje ryzyko gromadzenia się wilgoci i kurzu. Przy odpowiednim dbaniu o produkt, wewnątrz wkładu nie rozwijają się drobnoustroje, odpowiadające za alergie. Te modele wpływają pozytywnie na samopoczucie użytkownika.

Wielofunkcyjność 

Materace multipocket i ich właściwościJednym z przykładowych modeli multipocket jest Hilding Electro. Jest to nowoczesny i wielofunkcyjny materac hybrydowy, który posiada cechy materacy sprężynowych oraz piankowych. Sprawdzi się zarówno u osób  ciężkich, jak i lekkich wysokich czy niskich. Został skonstruowany z innowacyjnej pianki Fusion, która cechuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na nacisk. Dodatkowo jest to materiał odporny na wilgoć. Po drugiej stronie materiału wstawiono piankę wysokoelastyczną i połączono ją z cienką taflą Sizalu, która podwyższa twardość konstrukcji. Materac nawierzchniowy jest odpinany, więc bez problemu będziesz mógł zabrać go w podróż, by cieszyć się nieocenionym komfortem i wygodą, gdziekolwiek jesteś! Hilding Electro ubrano w pokrowiec Tencel, który odznacza się właściwościami antyalergicznymi.

Status wyrobu medycznego

Drugim przykładem jest Hilding Makarena. Jest to materac, który odznacza się właściwościami prozdrowotnymi. Jego konstrukcja składa się z innowacyjnych sprężyn Multipocket – każda ze sprężyn pracuje indywidualnie, by zapewnić optymalne wsparcie. Wkład tworzy siedem stref o zróżnicowanej twardości. Po jednej stronie wstawiono płytę z naturalnego lateksu, która pozytywnie wpływa na sprężystość wkładu i ogranicza rozwój mikroflory bakteryjnej. Druga strona składa się z termoelastycznej pianki Visco, która świetnie dopasowuje się do kształtu ciała i zmniejsza napięcie mięśni. Dzięki swoim właściwościom, Hilding Makarena będzie świetnym produktem przeciwodleżynowym. Materac posiada status produktu medycznego, co oznacza, że model przeszedł wiele restrykcyjnych testów i szczegółowych badań, by osoby chore mogły mu w pełni zaufać.

Materace typu multipocket to produkty, które świetnie sprawdzą się w sypialniach nawet najbardziej wymagających użytkowników.