Sklep Senna Materace to prawdziwa gwarancja zadowolenia. Obsługa najwyższej jakości w połączeniu z szeroką gamą dostępnych produktów to właśnie zalety strony sennamaterace.pl.

Materace najwyższej jakości

Decydując się na zakupy w sklepie Senna Materace masz gwarancję, że znajdziesz tam najwyższej jakości materace Hilding. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz wiesz, że został wykonany z materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo wykazują hipoalergiczne właściwości. Posiadają one szereg certyfikatów, które poświadczają o tym, że są w pełni bezpieczne dla osób z wszelkiego rodzaju chorobami czy też nadwrażliwością układu oddechowego. Ich zaletą jest też to, że z wyrobów Hilding korzystać mogą maluchy od pierwszych dni życia (oczywiście konieczne jest tu, aby wybrać odpowiedni model niemowlęcy). Sklep Senna Materace w swojej ofercie posiada też produkty o statusie wyrobu medycznego, które świetnie nadadzą się dla osób, które muszą borykać się z wszelkiego rodzaju schorzeniami, w szczególności z problemami z kręgosłupem i układem kostnym. Jeśli nie wiemy, jaki materac może okazać się dla nas najlepszy, warto jest skorzystać z profesjonalnego doradztwa – wystarczy tylko zadzwonić, aby konsultanci Senna Materace pomogli znaleźć nam najlepsze rozwiązanie.

Materace piankowe Hilding

Materace Hilding - zamów z sennamaterace.plWśród produktów, jakie znajdziemy w ofercie sklepu Senna Materace możemy wskazać wysokiej jakości materace piankowe. Warto jest tutaj wspomnieć, że pianka to surowiec najprężniej rozwijający się, dzięki czemu gwarantuje nam wysoki komfort snu: który w parze idzie zarówno z przyjemnym efektem otulenia, lecz również prawidłowym podparciem naszego ciała. Bez wątpienia świetnym przykładem jest Hilding Salsa. Jego podstawę stanowi pianka Flexifoam, która nadaje optymalną twardość i  sztywność konstrukcji. Dodatek pianki termoelastycznej odpowiada za to, że całość delikatnie dopasowuje się do kształtu ciała reagując na jego temperaturę. Wypełnienie zostało wyprofilowane w siedem stref twardości, dzięki czemu każda partia ciała ma zapewnione indywidualne wsparcie.

Dla kogo materac sprężynowy?

Materace kieszeniowe to pewien przełom jeśli chodzi o modele sprężynowe. Dlaczego? Jest tak, ponieważ każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszeni, dzięki czemu elementy wkładu nie dotykają się ze sobą, przez co w sposób bardzo indywidualny reagują one na nacisk tylko w miejscu, gdzie rzeczywiście jest on wywierany. Modelem, który świetnie sprawdzi się dla osób poszukujących właśnie tego typu właściwości będzie Hilding Cha-Cha. Poza sprężynami wyposażony został on w warstwę filcu, a także unikalną piankę Velvet Touch, oznacza to, że możemy cieszyć się sprężystością, elastycznością i prawdziwą wygodą, jaka idzie w parze ze zdrowym snem.

Senna Materace oferuje produkty najwyższej jakości! Poznaj bliżej materace Hilding i przekonaj się, który model może okazać się dla Ciebie najlepszy!