Niemowlęta i małe dzieci potrzebują zdecydowanie większej ilości snu niż osoby dorosłe, dlatego warto wybrać materac, który gwarantuje największy komfort snu. Każdy troskliwy rodzic chciałby zapewnić swoim pociechom spokojny sen. Dlatego z radością prezentujemy Ci nasz produkt!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

 Wielu rodziców zastanawia się, co zrobić, by zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo podczas snu i tym samym, umożliwić prawidłowy rozwój. Z odsieczą przychodzi materac Hilding Safety Smyk. Jest to produkt skierowany dla niemowląt, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu jest w stanie zapewnić dziecku ochronę i odpowiednie ułożenie ciała. Zewnętrzne krawędzie materaca są wyższe niż reszta i układa się on w kształt łódki. Materace w takiej formie zmniejszają ryzyko, że dziecko wypadnie z łóżeczka lub obije się o jego barierki, dzięki czemu pozwalają maluchowi oraz jego rodzicom na spokojny sen. Hilding Safety Smyk jest wykonany z innowacyjnej pianki Velvet Touch, która cechuje się niezwykłą sprężystością i elastycznością. Dzięki odpowiedniej wentylacji, rodzice mogą z łatwością utrzymać zasady higieny, które są niezwykle ważne dla dziecka. Materac, dzięki wyprofilowaniu, jest idealnym podparciem dla kręgosłupa i zapewnia komfortowy sen. Wszystko po to, by zagwarantować twojemu maluchowi całkowite bezpieczeństwo i uchronić przed wypadkami.

Funkcjonalność materaca

Hilding Safety Smyk - postaw na bezpieczeństwo swojego dzieckaOprócz gwarancji bezpieczeństwa i komfortu, materac Hilding Safety Smyk ma kilka niezwykle przydatnych funkcji. Można go używać standardowo, jako materac do łóżeczka, materac przenośny lub przewijak. Takie rozwiązania są niezwykle przydatne w sytuacji, gdy wyjeżdża się na wakacje, w dłuższą podróż do rodziny czy znajomych. Ponadto, produkt ubrano w pokrowiec nowej generacji – Lotus, który jest antyalergiczny, całkowicie bezpieczny dla dzieci i odporny na wodę oraz substancje oleiste. Bardzo łatwo zadbać o jego czystość – wystarczy zabrudzone miejsce przetrzeć zwilżoną szmatką. W razie większych plam, pokrowiec może łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Jeśli miałbyś jakiś problemem z produktem, nasz sklep z materacami Hilding zapewnia Ci 5 lat gwarancji.

Materac, któremu możesz zaufać

Wybierając materac dla dziecka, wielu rodziców nie wie, czy może zaufać danej marce i producentowi. W przypadku materaca Hilding Safety Smyk, ręczymy za najwyższą jakość jego wykonania. Produkt został nagrodzony certyfikatem Oeko-Tex, który udowadnia, że wszelkie materiały użyte do jego produkcji są całkowicie bezpieczne i nie zaszkodzą zdrowiu twojego malucha. Ponadto materac otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, czyli spełnił wszelkie surowe wymogi, jakie stawia się produktom dla dzieci i noworodków. Dzięki temu, kupując ten materac masz pewność, że wybierasz dla swojej pociechy to, co najlepsze.

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie twojego maluszka, materac Safety Smyk to produkt, któremu możesz zaufać. Został stworzony w taki sposób, by spełnić wszelkie wymagania zarówno rodzica, jak i dziecka.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/