Ból kręgosłupa to problem, który dotyczy coraz większej ilości osób. Wynika to z faktu, iż znaczna część ludzi pracuje zdalnie lub fizycznie i przez wiele godzin w ciągu dnia nie kontroluje prawidłowej pozycji ciała. Przy takim stylu życia plecy są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju dolegliwości, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o tę część ciała również w nocy.

Niesamowita wygoda

Osoby, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa powinny rozważyć zakup porządnego materaca, który będzie dostosowywał się do naturalnych krzywizn ich ciała. Właśnie takim produktem jest Hilding Tango! Jego bazę stanowią sprężyny kieszeniowe – każda z nich jest umieszczona w oddzielnej kieszeni wykonanej z fizeliny, dzięki czemu materac wykazuje się niespotykaną elastycznością punktową. Fakt, że wyrób pracuje jedynie w miejscu nacisku sprawia, że jest jednym z najbardziej polecanych produktów również dla par – jest tak, ponieważ powyższe właściwości sprawiają, że ruchy partnera nie są przenoszone, a zmiana pozycji ciała drugiej osoby jest niemal nieodczuwalna. Kolejne elementy wypełnienia to dwa rodzaje pianek: FlexiFoam oraz wysokoelastyczna. FlexiFoam jest pianką poliuretanową, która nadaje materacowi wyjątkową elastyczność i plastyczność, a ponadto sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Wysokoelastyczne wypełnienie odpowiada z kolei za wytrzymałość i odporność na odkształcenia.

Lubisz zmiany? Hilding Tango to dobry wybór dla Ciebie!

Hilding Tango - dla osób z bólem kręgosłupa i nie tylkoJak wiadomo, nie tak łatwo określić, który materac będzie odpowiedni. Wybór staje się szczególnie trudny wtedy, gdy należy wybrać twardość, która idealnie będzie odpowiadała potrzebom użytkowników. Właśnie z tego powodu Hilding Tango jest modelem odwracalnym! Co to oznacza? Otóż to, iż produkt może być użytkowany po obu stronach, które nieco różnią się od siebie właściwościami – dzięki temu każdy może sprawdzić, które podłoże odpowiada mu najbardziej. Nie sposób nie wspomnieć o innej zalecie takiego rozwiązania: regularna zmiana stron znacznie przedłuża trwałość wyrobu i gwarantuje odpowiednią wentylację. Produkt jest dostępny w dwóch rodzajach pokrowców, które szczególnie w tym modelu odgrywają szczególną rolę. Poza tym, że mają być przyjemne i hamować przemieszczanie się szkodliwych mikroorganizmów do środka materaca, są też odpowiedzialne za regulację poziomu twardości. Tencel NEW oraz Velvet NEW sprawiają, że materac staje się twardy i jest idealny dla osób powyżej 80 kg. Dla nieco lżejszych osób poleca się wybór pokrowca Velvet, który nieco zmiękcza materac i doprowadza go do średniego poziomu twardości.

Idealna propozycja dla alergików

Hilding Tango to wyrób, który idealnie sprawdzi się w sypialni każdej osoby, która jest wrażliwa na wszelkiego rodzaju alergeny. Materiały zastosowane przy jego produkcji skutecznie hamują rozwój bakterii i roztoczy oraz nie podrażniają skóry. Materace Hilding, w tym również ten model, charakteryzują się specjalnymi nacięciami i profilowaniami, które zapewniają optymalną wentylację i jeszcze skuteczniej utrudniają gromadzenie się szkodliwych mikroorganizmów. Dodatkową zaletą jest fakt, iż pokrowiec można łatwo i szybko zdjąć dzięki obecności zamka rozdzielczego. Takie rozwiązanie znacznie usprawnia proces prania tkaniny.

Zakup materaca to czasami bardzo trudny i żmudny proces, zwłaszcza wtedy, gdy przyszły użytkownik ma specjalne wymagania. Aby nieco ułatwić sobie ten proces, warto zdecydować się na materac Hilding Tango, który będzie służył przez wiele lat i zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym osobom.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/