Dobry materac to nie tylko inwestycja na lata, ale także we własne zdrowie oraz dobre samopoczucie. Odpowiednio dobrany materac potrafi korzystnie wpłynąć na procesy zachodzące w czasie snu, takie jak regeneracja ciała oraz umysłu. Jednak to nie wszystko, ponieważ dzięki efektywnemu wysypaniu się człowiek ma więcej energii i chęci do działania w ciągu dnia. To wszystko zapewnić może SleepMed Premium Plus, który jest materacem praktycznie dla każdego! Dlaczego jest godny uwagi? 

Czym charakteryzuje się wnętrze SleepMed Premium Plus?

SleepMed Premium Plus jest wyjątkowy w każdym tego słowa znaczeniu. Przede wszystkim należy do materacy piankowych, które zbudowane są z innowacyjnej pianki wyprodukowanej przy użyciu nowoczesnych technologii. Zapewnia to niewiarygodną trwałość, miękkość oraz lekkość produktu. Jednak to nie wszystko, ponieważ każda pianka posiada indywidualne właściwości. W materacu SleepMed Premium Plus wyróżnić można wysokoelastyczną piankę VPPHR znajdującą się w rdzeniu materaca. Odpowiada ona za wysoką sprężystość, wytrzymałość i odporność na odkształcenia, jakimi cechuje się ten materac. Została ona dodatkowo wyposażona w technologię Airforce zapewniającą doskonałą cyrkulację powietrza, która uniemożliwia gromadzenie się kurzu i roztoczy wewnątrz wkładu. SleepMed Premium Plus posiada również odpinany top, w którym znaleźć można wyjątkową piankę termoelastyczną Celsius®-Waterlily®. Reaguje ona na temperaturę oraz nacisk użytkownika, w idealny sposób dopasowując się do kształtów jego ciała. Materace do spania powinny zapewniać jak najwyższy komfort snu oraz wsparcie dla kręgosłupa, a SleepMed Premium Plus spełnia wszystkie te oczekiwania, a nawet oferuje więcej!

Właściwości SleepMed Premium Plus

Materac dla każdego - poznaj SleepMed Premium Plus Materace SleepMed w idealny sposób dopasowują się do swojego użytkownika poprzez wyjątkowy rodzaj wkładu, jednak to nie wszystko. Każdy materac posiada indywidualne cechy, które może zaoferować, a w przypadku SleepMed Premium Plus to:

  • siedem stref twardości, które umożliwiają dopasowanie się wkładu do anatomicznej budowy użytkownika, zapewniając najlepsze podparcie,
  • przystosowanie do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka,
  • obie strony materaca przeznaczone do użytkowania, a regularne obracanie o 180 stopni zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość,
  • sześć twardości, które wynikają z zastosowania odpinanego topu i jego przełożenia na drugą stronę,
  • pokrowiec wykonany z trzech tkanin, który wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków zmniejszające ilość roztoczy i kurzu na powierzchni materaca aż o 93%.

Dzięki wszystkim tym właściwościom SleepMed Premium Plus jest materacem idealnym dla singli, par czy osób cięższych. Ale to nie wszystko, ponieważ największą zaletą SleepMed Premium Plus są właściwości prozdrowotne. Materac ten posiada status wyrobu medycznego w klasie I, a wszystkie jego właściwości zostały potwierdzone poprzez restrykcyjne testy i badania medyczny. Dzięki temu materac SleepMed Premium Plus idealnie sprawdzi się dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa, ponieważ jest w stanie zniwelować ból poprzez idealne dopasowanie się do kształtu ciała i zapewnienie prawidłowego wsparcia pleców. Sprawdzi się również jako profilaktyka powstawania wad postawy u osób zdrowych oraz chcących wyspać się w komfortowych warunkach.
SleepMed Premium Plus to produkt wysokiej jakości posiadający certyfikat AEH. Jego niezwykła budowa oraz właściwości sprawiają, że idealnie sprawdzi się w każdej sypialni – niezależnie od potrzeb użytkownika czy stelaża. Czy można chcieć czegoś więcej, niż SleepMed Premium Plus?