Materace miękkie to modele, które sprawdzą się u osób o niewielkiej masie i drobnej sylwetce. Cechują się dużym stopniem elastyczności i wzmacniają sylwetkę w newralgicznych punktach, zapewniając przy tym komfort snu. Ich stopień twardości określa się jako H1. Tego typu materace sprawdzą się świetnie w przypadku osób o masie wynoszącej mniej niż 60 kilogramów. Zapewniają one optymalne warunki snu i umożliwiają regenerujący wypoczynek. Do ich wypełnienia używa się innowacyjnych wkładów sprężynowych oraz pianek poliuretanowych. By materace typu miękkiego mogły stabilizować ciało, tworzy się aż siedem stref twardości. Dzięki przemyślanej konstrukcji modele współpracują z sylwetką i zapewniają spokojny, regenerujący sen. 

Elastyczny materac nawierzchniowy 

Hilding Tenor to piankowy materac nawierzchniowy, którego zadaniem jest wyrównanie powierzchni obecnego podłoża i podniesienie komfortu snu. Jest to produkt łatwy w przechowywaniu, ponieważ można go bez problemu zwinąć. Został skonstruowany z pianki FloFom, która cechuje się wysoką elastycznością, a dodatkowo reaguje na nacisk osoby śpiącej. Dzięki lekkiemu chłodzeniu, pianka zapewnia optymalny komfort i wygodę. Specjalna konstrukcja umożliwia swobodną wentylację wkładu, co wpływa na higienę i środowisko snu. Materac polecany jest alergikom, a pokrowiec dostępny w zestawie zapobiega rozwojowi skupisk bakterii i roztoczy. Hilding Tenor to świetny produkt, który za niewielką cenę poprawi komfort snu.

Materace miękkie – dla kogo są polecane?Innowacyjne rozwiązania 

to innowacyjny i nowoczesny produkt, który sprawdzi się u najbardziej wymagających użytkowników. Produkt dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, zapewniając tym optymalny komfort. Materac jest dwustronny, co pozwala na regulowanie stopnia twardości. Hilding Electro łączy zbawienne cechy materacy sprężynowych i piankowych. Jego konstrukcja składa się ze sprężyn Multipocket, które tworzą siedem stref twardości. Wkład zapewnia świetne podparcie kręgosłupa i stabilizację całego ciała. Elastyczna pianka hybrydowa odznacza się odpornością na eksploatację oraz wilgoć. Dodatek pianki wysokoelastycznej oraz Sizalu powoduje, że materac jest odpowiednio sztywny. Top jest odpinany, więc możesz zabrać go w podróż, czy na wakacje, by cieszyć się komfortem i miękkością, gdziekolwiek jesteś!

Spokój i relaks 

Trzeci materac należący do omawianej kategorii to Hilding Makarena. Jest to świetnej jakości produkt, który skonstruowano ze sprężyn Multipocket. Każdą ze sprężyn umieszczono w oddzielnej kieszonce, dzięki czemu pracują one niezależnie, dając podparcie pleców, barków czy ramion. Hilding Makarena to model, który zapewnia wysokiej jakości sen oraz komfort snu. Zastosowanie przyjemniej pianki Visco daje uczucie otulenia i relaksu. Odpoczynek na tym materacu sprawi, że staniesz się spokojniejszy i wyciszony.

Materace opisane w artykule to produkty najwyższej jakości, które wpłyną na komfort twojego snu.