Obecne czasy wymagają ekologicznych rozwiązań. Nasilające się zmiany klimatyczne nie napawają optymizmem, a czasu, by działać odpowiedzialnie zostało bardzo mało. Przyszłość leży w rękach ludzkości, a my zdając sobie z tego sprawę zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję naturalnych materacy, które podniosą komfort Twojego snu, a jednocześnie zadbają o dobro planety. Odkryjesz w nich szereg naturalnych surowców jak len, bawełna organiczna, czy wartościowe oleje. Zadbaliśmy o to, by dobro natury miało bezpośredni wpływ na Twoje życie. Wszystkie wykorzystane przez nas surowce mają właściwości prozdrowotne, które zatroszczą się o cały Twój organizm. Materace naturalne Hilding Breva to innowacja na rynku, dzięki której na nowo odkryjesz magię natury. 

Naturalne rozwiązania

W zestawie z materacem znajdziesz niezwykle trwały, ekskluzywny pokrowiec Linen. Został on wykonany z jednego z najbardziej wytrzymałych surowców – lnu. Roślina powoduje, że wyrób jest zachwycająco aksamitny w dotyku i z pewnością posłuży Ci przez lata. Drugą warstwą pokrowca jest bawełna organiczna. Została zebrana w sposób zrównoważony, dzięki czemu nie natrafiono w niej pozostałości po trujących środkach ochrony roślin, czy nawozach sztucznych. Jedna strona materaca wykonana została z pianki ViscoBio, którą napełniliśmy drogocennym olejkiem rycynowym. Dzięki niemu produkt zyskał właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, co zapewni Ci wysoką higienę snu. Druga strona materaca Hilding Breva to wysokoelastyczna pianka HR Bio, która w zaledwie chwili dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Nasączyliśmy ją olejem sezamowym, dzięki czemu produkt jest łagodny dla skóry i nie powoduje jej podrażnień.

Materace naturalne Hilding Breva - ekologiczne rozwiązanie do Twojej sypialni!Czy Hilding Breva jest dla Ciebie?

Jeśli jesteś fanem twardego podłoża to z całą pewnością Hilding Breva przypadnie Ci do gustu! Możesz wybierać między stopniami twardości produktu, ponieważ jest on dwustronny. Możesz więc wybrać twarde, lub bardzo twarde podłoże. Produkt z pewnością zachwyci wszystkich miłośników natury, ale również osoby o szczególnych potrzebach. Przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy zmagają się z bólem kręgosłupa, ponieważ dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych zapewnia idealne podparcie dla całego Twojego ciała. Zachwycą się nim także pary, zwłaszcza te o dużej różnicy wagowej. Model zapewnia elastyczność punktową, dzięki czemu nie przenosi drgań, a Ty nie budzisz swojego partnera. Materac spodoba się też alergikom, ponieważ gwarantuje wysoką higienę snu.

Ekologia połączona z komfortem

Materace naturalne sprawdzą się w niemalże każdej sypialni. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii w połączeniu z troską o środowisko naturalne stworzyliśmy niesamowicie trwałe produkty. Model Hilding Breva wykorzystuje sprężyny kieszeniowe, by dbać o idealne podparcie Twojego ciała. Dzięki temu pożegnasz bóle pleców i sprawisz, że Twój kręgosłup będzie odpoczywał w naturalnej pozycji. Materac dopasuje się do Twojej pozycji i sprawi, że poprawi się Twoje krążenie, zmniejszy napięcie mięśni i ułatwi regenerację organizmu.

Wybierz wysoką jakość snu i jednocześnie zadbaj o dobro środowiska naturalnego! Decydując się na zakup materaca Hilding Breva z pewnością nie pożałujesz!

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/