Jeśli interesuje Cię temat materacy Pocket Plus, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dzięki niemu poznasz dwa świetne materace należące do tej kategorii oraz ich zbawiennie właściwości.

Nowoczesny materac

Hilding Dance to innowacyjny materac hybrydowy, który został zbudowany z siedmio-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus. Ten typ konstrukcji pozwala na uzyskanie optymalnej sprężystości i bardzo wysokiej elastyczności punktowej. Zapewnia dodatkowe wsparcie ciała i przyspiesza proces regeneracji po ciężkim dniu w pracy. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że jest to doskonały produkt dla par, w tym tych, które odznaczają się znaczną różnicą wagową. Wierzchnia warstwa materaca została zrobiona z bardzo elastycznej pianki HR, która zapewnia optymalny poziom twardości oraz z chłodzącej pianki FloFom. Materac Hilding Dance to produkt niezwykle wygodny i komfortowy, który sprawdzi się w sypialni nawet najbardziej wymagających osób. Pokrowiec, w który włożono produkt jest bardzo przyjemny w dotyku oraz wykonano go z wysokiej jakości wiskozy. Jego puszysta dzianina tworzy ciekawy, trójwymiarowy efekt. Dzięki swoim właściwościom, materac sprawdzi się w przypadku osób aktywnych czy seniorów, skarżących się na przykre bóle kręgosłupa.

Innowacyjne rozwiązania

Materace Pocket Plus - poznaj najlepsze modele!Hilding Lambada to innowacyjny materac, który wykorzystuje wszystkie zalety sprężyn Pocket Plus. Mają one wysokość aż 15 cm i pozwalają  zachować optymalną sprężystość i elastyczność punktową. Materac sprawdzi się świetnie w przypadku par, ponieważ jego konstrukcja zapobiega przenoszeniu drgań – ruchy twojego partnera już nigdy więcej nie wybudzą Cię z głębokiego i regenerującego snu. Cała sylwetka zyskuje dodatkowe podparcie i stabilizację, a kręgosłup będzie utrzymany w prawidłowej pozycji przez całą noc. Użycie grubej warstwy lateksu pozwala na zmniejszenie napięcia mięśniowego, zapewnia komfort i spokojny sen. Dodatkowa płyta z kokosu wspiera kręgosłup. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Hilding Lambada to materac, który sprawdzi się u sportowców czy osób, cierpiących na bóle pleców. Dodatkowo, jest idealnym produktem dla alergików, ponieważ do jego wytworzenia nie użyto substancji potencjalnie alergogennych. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących pracę kręgosłupa, oferujemy Ci 15 lat gwarancji. Hilding Lambada to materac, na który zdecydowało się wielu klientów i chętnie poleciło go swoim znajomym. Użytkownicy tego modelu przyznają, że ich sen znacznie polepszył się i nie wymieniliby swojego produktu na żaden inny!

Materace Pocket Plus to produkty najwyższej jakości. Wykorzystanie innowacyjnych sprężyn sprawia, że te modele są niewiarygodnie komfortowe oraz zapewniają szereg innych, nieocenionych właściwości. Materace dostępne w naszej ofercie to produkty, którym zaufało już wielu klientów. Są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto oprócz wygody, szuka stabilizacji kręgosłupa i amortyzacji całego ciała. Pamiętaj, że tego typu produkty mogą być z powodzeniem wykorzystane przy profilaktyce dolegliwości bólowych pleców i odcinka szyjnego, co świadczy o ich szerokim zastosowaniu i nienagannej jakości.