Jeśli przyciągnęła Cię chwytliwa nazwa naszego produktu i zastanawiasz się, czy materac Hilding Makarena spełni twoje oczekiwania – koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Materac dla alergików

Jeśli cierpisz na męczące alergie i musisz szczególnie uważać na produkty, które kupujesz – Hilding Makarena to idealny produkt dla Ciebie. Pokrowiec, w który został ubrany materac, nie zawiera substancji, które mogłyby być potencjalnie alergogenne. Dodatkowo, produkt został odznaczony Certyfikatem Oeko-tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto żadnych materiałów czy innych surowców, które mogłyby niekorzystnie wpływać na zdrowie użytkownika. Hilding Makarena to produkt całkowcie bezpieczny, który zatroszczy się o Ciebie i twoich najbliższych. Jest to materac, któremu możesz w pełni zaufać.

Produkt przynoszący ulgę w bólu

U kogo sprawdzi się Hilding Makarena?Przykre i uciążliwe bóle kręgosłupa, skutecznie utrudniają zasypianie oraz są powodem bezsenności. Jeśli zmagasz się z tego typu dolegliwościami – zainwestuj w materac Hilding Makarena. Jest to produkt, który został skonstruowany ze sprężyn Multipocket, zapewniających Ci optymalną twardość i podparcie. Dzięki swojej elastyczności i zdrowotnych właściwości, materac sprawdzi się jako produkt przeciwodleżynowy. Hilding Makarena stabilizuje pozycję kręgosłupa i odpręża zmęczone mięśnie. Materac otrzymał certyfikat jakości AEH. Przy współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace Hilding zostały skrupulatnie przebadane i przetestowane, pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Po sumiennej analizie, materac otrzymał certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Dodatkowo, produkt posiada status produktu medycznego, co oznacza, że spełnia on restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych, dotyczących bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia i środowiska.

Materac dla par

W sytuacji, gdy dzielisz łóżko ze swoim partnerem, wybór odpowiednio przystosowanego materaca może okazać się trudny. Hilding Makarena to materac, który zapewnia większą ilość niezależnych punktów podparcia, co sprawia, że cechuje się wysoką elastycznością punktową. Gwarantuje to optymalne wsparcie i dopasowanie się do ciężaru ciała każdego z was. Dzięki temu, partner śpiący obok nie odczuje twoich gwałtownych ruchów i nie wybudzi się z głębokiego snu. Jest to też świetny produkt w sytuacji, gdy występuje między wami znaczna różnica wagowa – większa niż 30 kg. Dodatkowo, materac jest dwustronny, a każda ze stron zapewni Ci inny komfort snu, który możesz dopasować do osobistych potrzeb i preferencji. Wspólne noce nie będą już nigdy więcej kończyć się kłótniami i spaniem jednego z was na kanapie.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane z naszym innowacyjnym produktem – skontaktuj się z nami. Materace dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek problemów, oferujemy Ci aż 15 lat gwarancji!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/