Komfortowy, a zarazem zdrowy sen jest nieoceniony dla dobrego samopoczucia i wysokiej jakości życia. Aby w pełni wykorzystać potencjał swojego łóżka, warto zainwestować w odpowiednie akcesoria do snu. Marka SleepMed oferuje szeroką gamę produktów, które zapewnią zarówno materac, jak i inne elementy wchodzące w skład wygodnego łóżka. W tym artykule poznasz materacy oraz akcesoriów od SleepMed, które pomogą Ci stworzyć idealne warunki do nocnego wypoczynku.

5 unikalnych kolekcji materacy SleepMed – zestawienie podobieństw i różnic

SleepMed ma w swojej ofercie aż trzynaście wyjątkowych modeli, które są w stanie zagwarantować Ci zdrowy sen w komfortowych warunkach. Oczywiście każda kolekcja różni się pod kątem właściwości, a modele wchodzące w ich skład oferują inny rodzaj komfortu, aby jak najlepiej się do Ciebie dostosować. Jednak mimo to, każdy produkt posiada wspólne cechy, a do nich zalicza się:

  • Zestawienie akcesoriów do snu, czyli jak uzupełnić swoje łóżko o produkty SleepMed?wykorzystanie technologii Airforce – obejmuje ona specjalną technikę nacinania pianki, dzięki czemu dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza w jego wnętrzu, a to korzystnie wpływa na komfort termiczny oraz stopień higieny,
  • możliwość regulacji twardości – z uwagi na ruchomą warstwę pianki termoelastycznej, wszystkie materace oferują 4 stopnie twardości, a modele posiadające dodatkowo odpinany top, aż 6 stopni twardości,
  • pianka termoelastyczna – gwarantuje najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów użytkownika, a to wszystko z uwagi na reagowanie na ciepło oraz nacisk ciała,
  • status wyrobu medycznego – materace zostały dokładnie przetestowane i opatrzone odpowiednimi certyfikatami, przez co masz pewność, że gwarantują stabilne podparcie całego ciała, a także posiadają właściwości ortopedyczne czy przeciwodleżynowe,
  • certyfikat jakości AEH – potwierdza jakość produktów z uwagi na pozytywny wynik rygorystycznych testów obejmujących przeprowadzenie analizy pod kątem czterech kluczowych parametrów, czyli ergonomii, higieny, klimatu i jakości.

Znasz już podobieństwa materacy SleepMed, a jakie są między nimi różnice?

Kolekcja SleepMed Standard

Materace SleepMed Comfort, SleepMed Premium oraz SleepMed Supreme to modele, których budowa bazuje wyłącznie na wysokiej jakości pianach. W ich skład wchodzą dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR o różnych twardościach oraz pianka termoelastyczna VitaRest®. Oferują 4 stopnie twardości oraz zostały wyposażone w wyjątkowy pokrowiec Merced. Modele między sobą różnią się grubością poszczególnych pianek.

Kolekcja SleepMed Hybrid Plus

Materace SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme to dwa modele wyróżniające się nie tylko wykroczeniem innowacyjnej pianki termoelastycznej VitaRest®, ale także posiadająca bazę składająca się ze sprężyn kieszeniowych typu Multi. Dodatkowo oferują 4 stopnie twardości i zostały wyposażone w pokrowiec Merced. Modele między sobą różnią się grubością poszczególnych pianek.

Kolekcja SleepMed Plus

Materace SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus oraz SleepMed Supreme Plus to modele składające się jedynie z pianki wysokoelastycznej czy termoelastycznej. Jednak, aby zapewnić wysokiej jakości wypoczynek, zostały dodatkowo wyposażone w odpinanych top, który gwarantuje aż 6 stopni twardości. Posiada również pokrowiec Probiotex, odpowiadający za higieniczne warunki do wypoczywania. Modele między sobą różnią się grubością poszczególnych pianek.

Kolekcja SleepMed Hybrid Plus

Materace SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus oraz SleepMed Hybrid Supreme Plus, podobnie jak modele z kolekcji Hybrid, oprócz wyjątkowego, piankowego wypełnienia, posiadają również sprężyny kieszeniowe typu Multi. Oferują one niesamowity komfort dla każdego, gdyż mają odpinany top zapewniający 6 stopni twardości. Natomiast dla zachowania higienicznego środowiska, wyposażono je w pokrowiec Probiotex. Modele między sobą różnią się grubością poszczególnych pianek.

Kolekcja SleepMed Natura

Materace SleepMed Natura Plus oraz SleepMed Natura Hybrid Plus to dwa unikalne modele, które zapewnia Ci wypoczynek zgodny z naturą. Wykorzystano tutaj naturalne pianki, posiadają w swoim składzie olej rycynowy lub sojowy. Dzięki temu wykazują się dodatkowymi właściwościami. Posiadają także odpinany top, który zapewni Ci 4 stopnie twardości, a także ubrano je w lniany pokrowiec. Różnica między tymi modelami polega na rodzaju wypełnienia – w SleepMed Natura Hybrid Plus znajdują się dodatkowo sprężyny kieszeniowe typu Multi.

SleepMed akcesoria – co wchodzi w ich skład?

Oprócz wysokiej jakości materacy, w ofercie SleepMed znajdują się także wyjątkowe akcesoria sypialniane. Na szczególną uwagę zasługują tutaj wysokiej jakości poduszki SleepMed, które są gwarancją najwyższego komfortu. Każda z nich zapewni Ci najlepsze wsparcie górnych partii ciała, czyli głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Efektem tego jest brak napięć czy nadmiernej pracy mieści, co przekłada się na regenerujący wypoczynek. Marka SleepMed oferuje trzy poduszki, czyli:

  • SleepMed Comfort Pillow,
  • SleepMed Premium Pillow,
  • SleepMed Supreme Pillow.

Wszystkie wyróżniają się piankowym wkładem, wysokim poziomem wentylacji oraz hipoalergicznością. Oprócz tego do akcesoriów SleepMed zalicza się również ochraniacz na materac – 100% bawełny. Miękki, przewiewny i przede wszystkim wodoodporny produkt, który ma za zadanie chronić Twój materac przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz zanieczyszczeniami. Jego zdecydowaną zaletą jest to, że posiada gumkę, dzięki czemu nie przesuwa się na łóżku i zapewnia komfortowe warunki.

Wybór odpowiednich akcesoriów do snu jest kluczowy dla zapewnienia sobie najwyższego komfortu i jakości wypoczynku. Produkty SleepMed, takie jak ergonomiczne poduszki, przewiewne ochraniacze czy luksusowe materace są zaprojektowane z myślą o Twoim zdrowiu i wygodzie. Dzięki nim każda noc będzie przynosić regenerujący sen, a Ty obudzisz się wypoczęty i pełen energii.

ostrzeżenie o wyrobach medycznychMaterace SleepMed Comfort, SleepMed Premium, SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, Materace SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, Materace SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Natura Plus oraz SleepMed Natura Hybrid Plus są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.