W dzisiejszym zabieganym świecie sen jest niezwykle cenny. Nic dziwnego – jego jakość snu ma bezpośredni wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Właśnie dlatego coraz więcej osób szuka sposobów na poprawę jakości snu. Aby sprostać oczekiwania swoich klientów, marka SleepMed stworzyła unikalne materace. Wykorzystują one liczną technologię na miarę XXI wieku, a także unikalne rozwiązania gwarantujące zdrowy sen.

Śpij bezpiecznie z materacami SleepMed

Innowacyjne technologie dla zdrowszego snu, czyli jak SleepMed rewolucjonizuje branżę materacy?Materace SleepMed to nie tylko miejsce do snu – to opieka nad Twoim zdrowiem i zapewnienie efektywnego wypoczynku. Każdy dostępny model posiada status wyrobu medycznego, co oznacza, że spełniają one najwyższe normy bezpieczeństwa oraz efektywności, szczególnie ważne dla osób z problemami kręgosłupa czy bólami mięśni. Wykorzystując wysokiej jakości materiały i zaawansowane technologie, materace SleepMed poprawiają jakość snu czy wspierają zdrowie fizyczne. Każdy model posiada certyfikat jakości AEH, potwierdzający pozytywne wyniki testów w kluczowych obszarach, takich jak ergonomia, higiena, klimat i trwałość.

Zadbaj o właściwą twardość z materacami SleepMed

Dobór twardości to ciężka sprawa, z którą nie każdy może sobie poradzić. Istnieje wiele różnych sytuacji, które wymagają zmiany twardości podłoża do spania – niestety, to nie możliwe, bo dostępne na rynku opcje zapewniają jedną, maksymalnie dwie twardości. Ale czy na pewno? SleepMed rozumie potrzeby współczesny go człowieka i wykorzystując ruchomą warstwę pianki termoelastycznej, pozwala na stworzenie aż 4 stopni twardości! Jeśli to dla Ciebie za mało, to postaw na modele, które zostały dodatkowo wyposażone w odpinany top. One są w stanie zapewnić Ci 6 stopni twardości. Teraz z pewnością dopasujesz podłoże do spania do siebie! Nic dziwnego – takie rozwiązanie pozwala na personalizację snu i zapewnia maksymalny komfort każdemu użytkownikowi.

Wykorzystaj właściwości pianek termoelastycznych z materacami SleepMed

Znajdujące się w ofercie materace SleepMed posiadają w swoim wnętrzu wkład z pianki termoelastycznej, takiej jak VitaRest® i/lub Celsius-Waterlily®. Są one niezbędne do zapewnienia efektywnego wypoczynku w komfortowych warunkach. nic dziwnego – posiadają wiele unikalnych cech, które znacząco podnoszą komfort w czasie snu i nie tylko! W końcu materace mogą być używane również za dnia, np. jako miejsce do drzemki czy relaksu. A jak to jest z tymi punktami termoelastyczny cm? Ich specjalna konstrukcja pozwala na reagowanie na ciepło oraz nacisk ciała, co skutkuje niemal idealnym dopasowaniem do anatomicznych kształtów. Dodatkowo te pianki są także w stanie łagodzić bóle pleców i karku, zapewniając optymalne wsparcie dla kręgosłupa. Poza tym posiadają właściwości antyalergiczne, przeciwodleżynowe, a także ortopedyczne.

Odkryj technologię Airforce z materacami SleepMed

Marka SleepMed doskonale rozumie, że komfortowy sen to nie tylko kwestia wygody, ale także zdrowia. Dlatego w swoich materacach wykorzystuje innowacyjną technologię Airforce, która wyróżnia się spośród innych rozwiązań na rynku. Ta specjalna wielostrefowa technologia nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną przyczynia się do nacięć powstających zarówno w pionie, jak i poziomie. Pozwala to na maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca. No dobrze, ale co to oznacza? W czasie snu ciało wydziela ciepło oraz wilgoć, które muszą znaleźć ujście. Technologia Airforce to umożliwia, gdyż kieruje je do otwartych komór, a następnie przy pomocy naturalnych ruchów ciała (np. podczas przewracania się), umożliwia ich wydalenie poza materac. W ten sposób, świeże, chłodne powietrze może zająć jego miejsce, co zapewnia przyjemne i higieniczne warunki do wypoczynku.

Bliżej natury z materacami SleepMed

Jesteś miłośnikiem ekologii? A może chcesz po prostu zadbać o wspólną planetę? Istnieje wiele sposobów, aby popierać takie działania, a jednym z nich jest zainwestowanie w unikalne modele wykorzystujące piankę naturalną.

  • pianka wysokoelastyczna NATURALIS® – zawiera olej rycynowy, a także posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel,
  • pianka wysokoelastyczna HR BIO – zawiera olej sojowy, a także posiada certyfikat SteP Oecotex i Certyfikat Oeko-Tex Standard 100,
  • pianka termoelastyczna Visco Bio – zawiera olej rycynowy, a także jest ona produkowana zgodnie ze standardami Vita Rest Origin.

Co więcej, produkty te są biodegradowalne, a także posiadają unikalne właściwości w zależności od rodzaju wykorzystanego w niej składnik.

Stawiaj na higieniczne warunki z materacami SleepMed

Wydaje się, że komfortowy sen i liczne zalety nie zależą tylko od materaca. Oczywiście pod wieloma względami tak, jednak na uwagę zasługuje również pokrowiec. Jego rolą jest ochrona podłoża do spania, przez co stanowi swego rodzaju barierę przed wszystkimi zanieczyszczeniami. Materace SleepMed wyposażone zostały w jeden z dwóch dostępnych modeli. Oba posiadają zamek i mają możliwość wyprania w domowej pralce w 60 stopniach Celsjusza. Pokrowiec Merced z taśmą 3D jest przede wszystkim elegancki, aczkolwiek dzięki unikalnej dzianinie jest wyjątkowo miękki. Na tle innych wyróżnia go także specjalne perforacje gwarantujące efekty masażu. Inną opcją jest pokrowiec Probiotex z tkaniną Tencel i taśmą 3D. Dzięki zaawansowanej technologii Purotex® z aktywnymi probiotykami, redukuje się ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca nawet o 93,7%. Z nim zawsze zaśniesz w komfortowych warunkach!

SleepMed kontynuuje swoją misję dostarczania najwyższej jakości materacy, które nie tylko zapewniają komfort snu, ale także wspierają zdrowy tryb życia. Dzięki ich innowacyjnym technologiom sen staje się bardziej regenerujący, a codzienne funkcjonowanie staje się łatwiejsze. Nie ma wątpliwości, że SleepMed rewolucjonizuje branżę materacy i wprowadza nowe standardy zdrowszego snu. W końcu dzięki nim każdy może efektywnie wypocząć!

ostrzeżenie o wyrobach medycznychMaterace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.